У Рівному жінка вкусила поліцейського (відео)

09 травня 2021 00:28:42    

 

У Рівному відвідувачка ЦНАПу вкусила за руку патрульного, коли прийшла отримувати реєстрацію. Про це пише “Суспільне”.

Конфлікт між відвідувачкою ЦНАПу та патрульним поліцейським стався у Рівному п’ятого травня. Жінка прийшла до закладу, аби зареєструватися за місцем проживання.

Проте, необхідного для цього паспорта громадянки України жінка не надала, до того ж відмовилася одягти захисну маску.

Під час конфлікту працівники Центру викликали патрульну поліцію.

“Люди, які перебували, з них була одна заявниця, яка звернулася за послугою, двоє представилися журналістами, почали намагатися спричиняти тиск тим, що вони це все висвітлять, що вони зроблять все, щоб нас закрили, що ми виконуємо злочинні накази. Я цитую і кажу все, що чула від цих людей”, — розповіла начальниця відділу рівненського ЦНАПу Ірина Кознюк.

 

У патрульній поліції повідомили, що ці люди шарпали за одяг правоохоронців, нецензурно висловлювалися до працівників ЦНАПу та не реагували на зауваження.

“Покинути приміщення відмовлялися. Відповідно, поліцейські прийняли рішення про затримання даних громадян у зв’язку з тим, що вони вчиняли адмінпорушення. Після чого жінка взагалі відмовилася покидати приміщення, чоловік вийшов з приміщення за допомогою працівників поліції”, — зазначив заступник командира батальйону патрульної поліції Дмитро Шкодинський.

Поліцейський намагався допомогти вийти відвідувачці, однак та почала шарпати його за одяг, штовхатися та вкусила за ліву руку під час затримання.

Речниця Нацполіції області Марія Юстицька повідомила, що правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом опору працівнику поліції при виконанні ним службових обов’язків.

“Від проходження судово-медичної експертизи поліцейський наразі відмовляється, однак досудове розслідування триває. Обидві жінки від дачі будь-яких показів відмовляються. Слідчим підрозділом надано запити на отримання відео з камер спостереження та бодікамер”, — повідомила Марія Юстицька.

Максимальне покарання, яке може загрожувати жінці відповідно до санкції статті, це позбавлення волі на термін до двох років.

ARVE Error: src mismatch
url: https://youtu.be/lnalHqEIztE
src in: https://www.youtube.com/embed/lnalHqEIztE?feature=oembed&wmode=opaque
src gen: https://www.youtube.com/embed/lnalHqEIztEActual comparison
url: https://youtu.be/lnalHqEIztE
src in: https://www.youtube.com/embed/lnalHqEIztE?wmode=opaque
src gen: https://www.youtube.com/embed/lnalHqEIztE

   

 

 

 

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS