У Полтаві попрощались із загиблими у ДТП журналістами Володимиром Непийпивом та Костянтином Худолієм

15 травня 2021 15:20:45    

15 травня у Полтаві відбулося прощання з загиблими у автомобільній аварії, яка сталася 13 травня, відомими полтавськими журналістами Володимиром Непийпиво та Костянтином Худолієм.

Володимир та Костянтин спочатку працювали на каналі “УТ-1”. Потім розпочали співпрацю з компанією НТН з програмою “Свідок”. З 2018-го року Володимир став власним кореспондентом телеканалу в Полтавській області. Три роки тому влітку до колективу програми “Свідка” доєднався і Костянтин Худолій. Разом вони інформували глядачів НТН про найрезонансніші події Полтавщини.

2-47

Смертельна ДТП сталася 13 травня опівдні поблизу села Гайового в Полтавській області їхній автомобіль зіткнувся з вантажівкою. Удар був такої сили, що вижити у Володимира і Костянтина шансів просто не було – обидвоє загинули миттєво. Журналісти їхали за коментарем, виконуючи редакційне завдання.

Володимир і Костянтин були висококваліфікованими професіоналами своєї справи. Колеги завжди відзначали злагодженість їх команди, вміння знайти спільну мову з різними людьми. Володимиру в цьому році мало б виповнитися 50 років, його колезі було всього 60. Вони були дбайливими батьками і люблячими чоловіками.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS