Португалія відкриває кордони для туристів: кого пускатимуть та за яких умов

15 травня 2021 20:44:04    

Португалія дозволить туристичні рейси з країн ЄС із низьким рівнем зараження та з Великобританії, а також з Ліхтенштейну, Норвегії, Ісландії та Швейцарії. Пасажири повинні мати негативний тест на коронавірус після прибуття.

Про це 15 травня заявило міністерство внутрішніх справ Португалії, передає Reuters.

У заяві зазначається, що заборона буде скасована для європейських країн, де менш як 500 випадків зараження на 100 000 людей. Дата пом’якшення обмеження поки не уточнюється.

Мандрівникам доведеться показати доказ негативного тесту, зробленого за 72 години до польоту, а авіакомпанії штрафуватимуть від 500 євро до 2000 євро за кожного пасажира, який сідатиме на борт без негативного тесту.

До цього часу Португалія дозволяла лише рейси з робочих, навчальних потреб, питань здоров’я або з гуманітарних причин, а також для відвідування родичів.

Нагадаємо, державний секретар Португалії з питань туризму Ріта Маркес заявила, що в її країні вже “все відкрито”. Маски на пляжах можна не носити. “Ми багато працювали над боротьбою з пандемією, і, як я вже сказала, тому ресторани, кав’ярні, магазини, і все відкрито з 1 травня”, – сказала вона.

Зазначимо, дія надзвичайного стану у Португалії, запровадженого через поширення коронавірусу, закінчилася 30 квітня. Кількість випадків COVID у країні різко знизилася, і уряд запланував подальше пом’якшення локдауну.

Ще в квітні Португалія розпочала другу фазу пом’якшення локдауну. 5 квітня відкрилися літні тераси кафе та ресторанів, музеї, непродовольчі ринки та ярмарки, невеликі магазини, середні школи та спортзали.

The post Португалія відкриває кордони для туристів: кого пускатимуть та за яких умов appeared first on Народна Правда.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS