Український патріот Поль Манондіз

09 червня 2021 08:09:04    

35 років тому в родині сицілійця Поля_Манондіза і француженки Фаб'єнне народився хлопчик Поль. У віці 22 років він закінчить з відзнакою «Золотий Приз» Бeльгійську Королiвську Консерваторію за основним фахом- вокал, в Парижі він зустрінеться з нашою тепер уже одвічною легендою, Василем Сліпаком, побачить, що є справжній український патріотизм, помножений на справжнє українське мистецтво. У віці 30 років доля і феєрична історія його кохання приведуть його до України, котра стане його другою, а потім і першою- батьківщиною.

За 4 роки він створить для себе і для нас- цілий світ, сповнений щирих і чистих почуттів- від кохання, щасливого або стурбованого, сповненого жалю і суму, до великої і глибокої любові до землі, країни, людей. Болю за найкращих, що гинуть в доленосній для всієї Європи нашій війні проти імперської навали, за нашу власну свободу і незалежність. Відтворюючи французьку, італійську, англо-американську класику, він проводить для нас паралелі, долучаючись до класики української.

З дитинства вивчаючи історії стародавнього світу, добре розуміючись на історії і сьогоденні Франції, він бачить і розуміє нашу країну так, як не розуміємо її ми, українці. Він любить її так, як люблять лише наші справжні патріоти. Він принципово не співає пісень російською мовою. Він співпрацює з волонтерами, дружить і з гордістю розповідає про таку дружбу- з найсерйознішими нашими захисниками, допомагає їм як може. Пісні " Вирушали хлопці", що він присвятив В.Сліпаку, " Лелеки"- захисникам країни, пісня " Війна" - є взірцями патріотизму в творчості-патріотизму в душі, патріотизму- любові, прикладу якого вчить всіх українців француз з Україною в серці- Paul Manandise

Перший український альбом він назвав « Мій рай» . Другий альбом - « Місія на небі» присвячений Василеві, всім захисникам та іх родинам.

За карантинний рік, окрім патріотичної діяльності, Поль Манондіз записав десятки пісень чотирма мовами, розвинув концепцію патріотизму, націоналізму та іх особливих форм саме в Україні.

З днем народження, пане Манондіз!

Ми вам дуже вдячні за все і бажаємо сил та натхнення! 35 - це чудовий вік!

Олена ПАВЛОВСЬКА

Читати далі »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS