На вулиці Соломії Крушельницької у Тернополі оновлюють технічну смугу

09 червня 2021 11:23:45    

У Тернополі на вул. С. Крушельницької нещодавно розпочалися роботи з відновлення технічної смуги, яка була повністю зруйнована внаслідок надмірних опадів та частих підтоплень.

«На вул. С. Крушельницької в напрямку від вул. Збаразької до вул. Білецької ми демонтуємо старий бордюр і влаштуємо новий висотою 18 см, щоб автомобілі не змогли заїжджати на зелену зону, – пояснив начальник відділу технагляду Олег Вітик. – На бортовому камені технічної смуги будуть зроблені спеціальні отвори, через які поверхневі зливові води відразу потраплятимуть у дощовий колектор. Це, в свою чергу, покращить водовідведення з проїжджої частини та збереже від руйнування дорожнього полотна».

Додамо, технічна смуга використовуватиметься для тимчасового складування матеріалів (в тому числі великих об’ємів снігу взимку та вуличного змету).

Враховуючи великий потік транспорту та обсяг ремонтних робіт, прохання до водіїв не паркувати автомобілі на проїжджій частині вул. Крушельницької.

 

The post На вулиці Соломії Крушельницької у Тернополі оновлюють технічну смугу appeared first on Тернопіль житлово-комунальний.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS