Нові маршрути та можливості промоції регіону, - Віталій Загайний розповів про розвиток туризму на Львівщині

11 червня 2021 10:20:12    

11 червня

566778Сьогодні туризм залишається у переліку тих галузей, які зазнали найбільших втрат від пандемії COVID-19. Все ж попит на подорожі залишається актуальним. Зараз туристи надають перевагу не великим готелям, а зеленим садибам, замість групових турів обирають індивідуальні мандрівки із урахування безпекових заходів.

Про розвиток туристичної галузі на Львівщини під час брифінгу розповів заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний: «Літо – саме час для різного роду туристичних активностей. Управління туризму та курортів Львівської ОДА акцентує в першу чергу на активному, здоровому відпочинку, - зазначає він. - Сьогодні відбулось засідання комісії, яка розглядала ознакування веломаршрутів, зокрема тих, що включені у національну та міжнародну мережу. Це, наприклад, велосипедний шлях, що пролягатиме від Високого Замку до Ведмежого притулку «Домажир».  Він буде ознакованим і стане гарним доповненням міжнародного шляху в межах проєкту «Ровелове Розточчя» - разом попри кордони».

До слова, цього року буде створено нові безпечні можливості для веломандрівок на території Стрийського, Дрогобицького та Львівського районів.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS