Екс заступник голови ОДА вимагає позиції від «ЄС» Павлюка-Добржанського по зв’язках з «ОПЗЖ»

11 червня 2021 12:36:04    

Борис Баглей просить керівництво обласного осередку “Європейської солідарності” висловитись: вони за Медведчука-Порошенка чи проти

Журналіст Василь Забродський на своїй фейсбук-сторінці відреагував на розслідування Bihus.Info, в якому йшлося про тісний зв’язок експрезидента Петра Порошенка з Віктором Медведчуком.

У коментарях до допису, колишній заступник голови ОДА Борис Баглей, зазначив, що в партії «Європейська солідарність» насправді багато порядних людей, але керівництво обласного осередку, в обличчі Михайла Павлюка, має висловитись вони за Медведчука-Порошенка чи проти.

«В ЄС є дуже багато порядних людей і ми з ними не просто знайомі. Але керівництво обласного осередку має висловитись. Вони за Медведчука-Порошенка, чи проти. Чекаємо», – написав Баглей.

Нагадаємо, що партія «Європейська солідарність» в Чернівецькій обласній раді увійшла в коаліцію з партією «Опозиційна платформа – «За життя».

Обласний осередок партії «Європейська солідарність» очолює Михайло Павлюк, а Сергій Добржанський обраний секретарем виконкому Чернівецької міської ради.

The post Екс заступник голови ОДА вимагає позиції від «ЄС» Павлюка-Добржанського по зв’язках з «ОПЗЖ» appeared first on Chernivtsi Times.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS