Відсутність “ковід”-доплат: міністр Ляшко заявив, що славутські медики не вносили даних щодо пролікованих пацієнтів

12 червня 2021 16:29:59    

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко прокоментував заборгованість виплат медикам Славутської міської лікарні імені Ф.М.Михайлова за пролікованих пацієнтів з діагнозом COVID-19.

Про це у “Фейсбуці” написала народний депутат від “Слуги народу” (189 округ) Олена Копанчук.

“За словами міністра, закладом не вносились дані в електронну систему охорони здоров‘я. Як наслідок – не відображена дійсна кількість пацієнтів”, – зауважила нардеп, переповівши слова міністра Ляшка.

Нагадаємо, що медпрацівники Славутської міської лікарні створили страйковий комітет через борги за “ковід”-доплати. Як пояснив директор медзакладу Леонід Радзивілюк, в квітні в Славутській міській лікарні отримали стаціонарну медичну допомогу 298 пацієнтів, повністю пролікований і виписаний 221 пацієнт. Крім того, з числа пролікованих, 219 були підключені до джерел подачі кисню, а 19 з них на апаратах ШВЛ. Протягом цього періоду кількість кисневозалежних за добу сягала 60 пацієнтів, а в пікові дні споживання кисню було на рівні 80-90 балонів.

Окрім цього, 2 квітня на базі лікарні, за наказом Міністра охорони здоров’я України було розгорнуто мобільний госпіталь ДСНС на 120 ліжок, в якому було проліковано 27 хворих на коронавірус, і для його належного забезпечення була створена одна бригада в кількості 22 осіб медичного персоналу.

У разі, якщо Національна служба здоров’я України не виплатить обіцяні гроші, трудовий колектив розпочне страйк.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS