Через свята в Києві перестануть проводити вакцинацію на вихідних

14 червня 2021 20:19:07    

Після рекордної кількості людей, яких вакцинували в Міжнародному виставковому центрі в Києві, дні вакцинації збираються перенести з 19-20 червня на четвер-п'ятницю 17-18 червня через довгі свята.

Про це пише "Інтерфакс-Україна" з посиланням на Helsi.me.

"Масова вакцинація у МВЦ в Києві буде проходити 17 і 18 червня. На вихідних, як передбачалося, вакцинації не буде через офіційні "довгі" вихідні на Трійцю. Тому, щоб не втрачати тиждень, людей будуть вакцинувати в четвер і п'ятницю", - йдеться в узагальненні.

Про зміну графіка стало відомо після того, як киянам, записаним на вакцинацію на 19-20 червня, запропонували перенести запис на 17-18 червня або скасувати запис. При цьому у МВЦ як і раніше буде діяти "жива" черга і черга за попереднім записом.

Для успішної вакцинації з собою потрібно мати паспорт, ІПН, заявку на вакцинацію в сервісі "Дія", смс з деталями запису.

Крім того, в телеграм-каналі helsi.me буде зображатися стан черги перед МВЦ - щоб люди могли приїхати в момент, коли вона невелика. 17-18 червня також буде онлайн-трансляція стану черги в Facebook на сторінці helsi.me.

У виданні розповіли, що поспілкувалися із заступником голови Київміськдержадміністрації Ганною Старостенко. Вона розповіла, що причин перенесення днів вакцинації кілька:

  • на вихідних люди стали йти менше у МВЦ на масову вакцинацію;
  • в КМДА хочуть протестувати, як масова вакцинація буде працювати в будній день;
  • на вихідних буде день медичного працівника, і медикам потрібно дати можливість відпочити.

Щодо скасування вакцинації на вихідні 26 і 27 червня в КМДА повідомлять після 22 червня.

Як повідомляли Українські Новини, 29 травня в Києві почав працювати Центр вакцинації від коронавірусу на базі Міжнародного виставкового центру.

Раніше в додатку HELSI почалася реєстрація на вакцинацію у МВЦ

В Україні почалася вакцинація проти COVID-19 працівників національного поштового оператора "Укрпошта". Їх будуть вакцинувати мобільні бригади.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS