Прикордонники відділу “Порубне” та “Фальків” Чернівецького прикордонного загону, цими вихідними, затримали дві групи нелегальних мігрантів

14 червня 2021 21:34:22    

Так, вчора, 13 червня, за допомогою тепловізора, прикордонний наряд відділу “Порубне” виявив групу невідомих осіб, що прямувала в бік кордону. Аби затримати правопорушників в заданий район вибула група реагування, яка надалі за кілька десятків метрів до українсько-румунського кордону затримала трьох іноземців. Порушниками виявилися громадяни Марокко – двоє чоловіків та одна жінка, віком від 20 до 23 року. Прикордонники з’ясували, що вони прибули в Україну легально та навчалися в одному з харківських вишів.

Ще одну групу студентів-нелегалів, того ж дня затримали прикордонники відділу “Фальків”. Інформацію про появу незнайомців у прикордонні повідомив місцевий мешканець, який бачив, як в бік кордону прямувало троє іноземців. На затримання невідомих негайно висунулись група реагування. За 30 метрів до кордону наряд затримав спочатку одного, а згодом ще двох чоловіків. Ними виявилися громадяни Ефіопії віком від 17 до 26 років. Як не дивно, двоє правопорушників являлися студентами з Харкова, один з яких навчався на авіатора. Відносно наймолодшого порушника кордону то до України хлопець прибув легально чотири дні тому, чи з метою порушення кордону чи як турист – залишається питанням?

На даний час всіх іноземців доставлено у пункт тимчасового утримання Чернівецького прикордонного загону та притягнення до відповідальності за ч.2 ст. 204-1 КУпАП “Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України”.

Заходи щодо встановлення всіх обставин правопорушень тривають.

Читати далі »

Новини Чернівці Live

Новини Чернівці »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS