В Україні зараз 43% переконаних противників вакцинації від COVID-19 (ОПИТУВАННЯ)

15 червня 2021 21:29:53    

В кінці травня 2021 року 43% опитаних українців заявили, що не планують робити щеплення від коронавірусу.

Об этом сообщает ПЛАТЦДАРМ

У березні таку думку висловлювали 51,5%, свідчать дані опитування Центру Разумкова.

За даними опитування,

  • з 12% до 19% зросла частка тих, хто збирається зробити щеплення в найближчому майбутньому (або вже зробив таке щеплення),
  • з 16% до 19% — частка тих, хто має намір це зробити, але пізніше,
  • 10% (тобто, стільки ж, як у березні) мають намір це зробити тоді, коли це буде потрібно по формальним вимогам (поїздка за кордон, тощо).

Дані опитування Центру Разумкова

Серед тих, хто не відмовляється від наміру робити щеплення від COVID-19, 59% готові лише за умови, що вона буде безкоштовною (більше, ніж в березні, на 7%), 23% готові платити за неї, а 6% готові платити за те, щоб вакцинуватися позачергово.

Респонденти, які не мають наміру робити щеплення, мотивують це тим, що вакцини, які застосовуються в Україні, недостатньо ефективні або безпечні, але "якоїсь іншої" вакциною вони готові зробити щеплення (31% від тих, хто не має наміру робити щеплення).

Дані опитування Центру Разумкова

У порівнянні з березнем частка тих, хто не довіряє вакцині, зменшилася (тоді вона становила 45% тих, хто відмовлявся від щеплення).

  • 30% мотивують свою відмову тим, що ризики вакцинації перевищують ризики від самої хвороби,
  • 15% тим, що вже перехворіли на коронавірус,
  • 12% мають медичні протипоказання,
  • 7,5% вважають, що ймовірність того, що вони захворіють COVID-19, дуже низька.

Дані опитування Центру Разумкова

Дослідження було проведено Центром Разумкова з 21 по 26 травня 2021 року серед 2017 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Опитування проводилося методом інтерв’ю "віч-на-віч" за місцем проживання респондентів. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Нагадаємо, у квітні 2021 року серед тих українців, які не хоче робити щеплення, 40% заявили, що вакцини від COVID-19 ще недостатньо перевірені. Друга за популярністю причина відмови від щеплення в недовірі до тих вакцин, які є в Україні. Таку відповідь дали 33%, опитаних КМІС.

Минулого тижня першу дозу вакцини від коронавірусу отримали 238 695 осіб, а другу — 91 680, свідчать дані на сайті МОЗ та електронна карта РНБО

В Україні триває вакцинація проти коронавірусу SARS-CoV-2, який викликає захворювання COVID-19 препаратами від британсько-шведської компанії AstraZeneca (Covishield) і китайської Sinovac (CoronaVac). 18 квітня в Україні також почалася вакцинація препаратом від американської компанії Pfizer.Джерело статті: “http://kuaizoukai.com/24896-03-15-v-ukraїni-zaraz-43-perekonanih-protivnikiv-vakczinacziї-vid-covid-19-opituvannya.html”

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS