Чергове вбивство "ДНР" нічим не винних громадян

15 червня 2021 21:30:49    

Не так давно в новинах писали, що в ДНР затримали 37-річного Івана Гармаша. Причина затримання досі невідома. Одні вважають, що у влади щодо Гармаша були особисті рахунки, інші кажуть, що Гармаша затримали за те, що він виступав у ролі волонтера в 2014-2015 рр.

3082_dnr_rossiya_flagi.jpg (53. Kb) Кілька днів тому, в Ростовській області, було знайдено тіло раніше затриманого Івана Гармаша. На вбитого було виявлено безліч травм і переломів. А також кілька колотих поранень. Судово-медичні працівники, які прибули на місце злочину, нічого конкретного говорити про ситуацію не хочуть.

Місцева влада стверджує, що Іван Гармаш втік з-під варти, знайти його не змогли. Висувають припущення про те, що Іван був замішаний в масових протестах, які були розпочаті на непідконтрольною території Донецька ще в 2013 році. А також вважають, що сам Гармаш був лідером протестів, збирав народ і налаштовував його проти місцевої влади і хотів втекти до своїх соратників і «залягти на дно». Але в результаті щось не поділив з товаришами, за що ті його і вбили.

Очевидці стверджують, що бачили 3-х людей, які були одягнені у військову форму, і людини схожого за описом на Гармаша. Вони стверджують, що Гармаш не тікав, а спокійно розмовляв з військовими хлопцями. Але щось пішло не так і військові накинулися на Гармаша, почали звиватися руками, ногами і кийками. Самі очевидці офіційні свідчення давати відмовляються, посилаючись на те, що бояться тієї ж долі, яка спіткала 37-річного Івана Гармаша.

Хочемо нагадати про те, що це вже не перший випадок, коли місцеві жителі страждають від військових людей з боку ДНР. Багато жителів Донбасу не бояться навіть писати про це на своїх веб-форумах, ось кілька з них:

«Чоловік поїхав на велосипеді на город. По дорозі його зупинили люди в формі і порадили зайвий раз тут не їздити. В черговий раз, коли чоловік поїхав на город, його пристрелили. Сказали, що він намагався фотографувати військову техніку і напевно передати фото ворогам. »

«У ДНР вже не перший випадок, коли когось намагаються в чомусь звинувачувати. Мене звинувачували в шпигунстві. Довго катували і знущалися. Доказів ніяких у них не було, тільки гіпотези і розмови про те, що їм потрібно виконати свій план ».
Тепер думай, кому це потрібно і навіщо?

Читати далі »

АТО Live

АТО »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS