Чернігівка стала в.о. заступника голови НСЗУ

16 червня 2021 19:20:35    

Кабінет міністрів тимчасово поклав виконання обов’язків заступника голови Національної служби здоров’я України на Тетяну Бойко. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Тетяна Бойко.

«По-перше, це – надзвичайно важливе рішення для Нацслужби. Складно працювати такій організації без управлінців. І це – вагомий внесок у зміцнення інституції. По-друге, для мене це – велика відповідальність. Виклики перед службою стоять серйозні, не все зараз працює так, як повинно. Насамперед хочу зосередитися на двох важливих напрямках: – налагодженні бізнес-процесів та роботі з командою. НСЗУ – потужна організація з унікальними людьми, які прийшли працювати для пацієнта; – співпраці з нашими регіональними осередками, адже дуже важливо, аби зміни для пацієнта проростали на місцях», – написала Тетяна Бойко.

Тетяна Бойко у Чернігові була громадською активісткою, члено виконкому Чернігівської міської ради. До сьогодні очолювала департамент комункації НСЗУ.Згідно з оприлюдненої електронної декларації в Єдиному державному реєстрі декларацій, її зарплата за 2019 рік становила 1 345 285 гривень. Тобто приблизно 112 000 гривень щомісяця.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS