Спортивна арена: На шляху до реалізації проєкту

17 червня 2021 16:14:34    

Сьогодні, 17 червня, у Хустській міській раді відбулося чергове обговорення будівництва спортивного 25-тиметрового басейну. Що цікаво, зведенням нового водного обєкту місцева влада не обмежиться, і занедбану районну ДЮСШ, що поблизу, оновлять, створивши при цьому потужну спортивну арену для Хустської міської територіальної громади.

Так, за участі керівництва ради, архітекторів, проєктантів, будівельників, освітян, спортсменів та решти кваліфікованих фахівців відповідного напрямку, під головуванням міського голови Володимира Кащука, відбулася чергова нарада щодо реалізації нині вже відкорегованого проєкту «Будівництво спортивного двадцятип’ятиметрового басейну в м.Хуст Закарпатської області». Власне, основною ціллю зібрання було не лише будівництво басейну, а й виконання комплексу робіт, які б дозволили створити у Хусті омріяну спортивну арену для підростаючого покоління усієї об’єднаної громади.

Відтак, як раніше повідомлялося, будуватимуть водоймище на території третьої школи, а це на понад 3-х гектарів землі. А от на території колишньої районної дитячо-юнацької спортивної школи планується сучасний спорткомплекс ДЮСШ. Відтак старі будівлі відреконструюють, існуючі футбольне поле і тир оновлять, критий манеж збудують, а доріжки для роликових лиж облаштують. Щоправда все це треба вмістити компактно на одній території, яка наразі доволі обмежена. Якраз над цим і працювали учасники зібрання. Задля ефективного рішення даного питання частина фахівців виїхала на місце, аби наглядно оцінити ситуацію.

Пресслужба Хустської міської ради

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS