На виставці представників рітейлу у Києві презентували проєкт найбільшого спортивного ТРЦ ТЕМП в Хмельницькому

18 червня 2021 17:01:25    

Днями у Києві на виставку RAU EXPO – 2021 традиційно з’їхались представники рітейлу та девелопери з усієї країни – лідери у своїх напрямках. Нові формати та колаборації, переналаштування бізнес-процесів та відкриття нових напрямків продажів – тут можливо було почути найкращі кейси року з перших вуст.

Це реально головна подія року ринку комерційної нерухомості. Виставка дає можливість вирішити три види задач: майданчик для презентацій існуючих та нових ТРЦ,  переговори, зустрічі та нетворкінг зі всіма провідними компаніями ринку в формальному та неформальному оточенні, а також  можливість поділитися досвідом, дізнатися про всі новини інших компаній та отримати корисну інформацію на конференціях.

Серед учасників виставки Dragon Capital Property Management, Фокстрот, Брокард-Україна, ТРЦ Dream Town, INTERTOP Ukraine, Novus, ТОВ “ЮСК УКРАЇНА”, Ашан Рітейл Україна, мережа ресторанів Pesto Cafe, Vapiano, Mister Twister та ще більше півтисячі інших, відомих кожному українцю, компаній, а також понад півтори тисячі гостей.

Виступили зі своєю презентацією і рітейлери Хмельниччини. Зокрема, представники RDA (ексклюзивного брокера ТЦ ТЕМП) провели презентацію «Відкриття найбільшого спортивного ТЦ ТЕМП в Хмельницькому», в якій розкрили унікальність формату спортивного аутлет-центру та сформували концепцію tenant-mix майбутнього ТЦ.

Як зазначила представник RDA Наталія Бортник, ТРЦ ТЕМП у Хмельницькому буде представлений новим для регіону форматом спортивного та casual outlet, де мешканці всієї області зможуть не лише зайнятись доступним шопінгом за брендовими товарами, а й провести час з користю та задоволенням завдяки розміщенню спортивного залу мережевого оператора, тенісних кортів, ресторану, coworking центру.

Ведуться перемовини щодо представлення в ТРЦ торгових марок, які відсутні на ринку Хмельницького:  Adidas, SinSay та ряд інших. Для максимально комфортного проведення часу та отримання задоволення від кожної хвилини перебування в ТРЦ, було прийнято рішення про залучення до розробки дизайну інтер’єрів одну з кращих на ринку країни групу професіоналів  Design Hub International, в кейсах якої співпраця із такими відомими проєктами, як Retroville Shopping Centre, Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ЦУМ у м.Києві, Al Maktoum International Airport (Dubai,UAE) та багато інших в Україні та закордоном. Подібної синергії торгової, офісної та розважальної складової Хмельницький ще не бачив.

Нагадаємо, що уже восени 2022 року на місці занедбаного корпусу заводу Темп планують відкрити чотириповерховий торговельний центр. Тут розмістяться магазини спортивних товарів, продуктовий супермаркет і fashion-рітейлери, а поруч буде працювати перший в місті ресторан McDonald’s.

 

 

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS