На Хустщині урочисто вшанували медиків

18 червня 2021 18:13:14    

Сьогодні, 18 червня, у Закарпатському обласному театрі драми та комедії відбулося урочисте зібрання, присвячене Дню медичного працівника.

За доброю традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника України – одне з небагатьох свят, яке сьогодні набуло особливого значення. Адже неможливо переоцінити героїзм лікарів у боротьбі з пандемією. Відтак все людство засвідчує глибоку повагу до представників цієї професії. Сьогодні ж, напередодні Дня медика, перші керівники краю урочисто вшанували людей у білих халатах і щиро подякували від імені всієї хустської громади за нелегку працю, яка повертає здоров’я.

Із професійним святом медиків Хустщини першим привітав міський голова Володимир Кащук, який відзначив кожного працівника медичної сфери – від прибиральниць, які забезпечують пацієнтам чистоту в медичних палатах, до лікарів, які передусім вселяють їм віру і дають надію на одужання. А про високе почуття відповідальності, професіоналізм, доброту, турботу і бажання допомогти – годі й говорити. Адже медичні працівники наших медзакладів, переконаний міський голова, наділені цими якостями.

Опісля разом із керуючою справами виконавчого комітету Хустської міської ради Генрієттою Маханець виконав почесну місію й нагородив окремих почесними грамотами.

Також з вітальним словом зі сцени до медиків звернулися голова Хустської РДА Віктор Сабадош та голова Хустської районної ради Назарій Павлій, які вручили нагороди решті.

Без квітів, віршів, музики та танців теж на святі не обійшлося. Для його винуватців виступали: учні Сокирницької ДШМ Валерія Антал, Софія Фанта, Ксенія Чегіль із піснями (керівник Іван Мішко); учні Хустської школи мистецтв Юлія Білинець із коломийками (викладач Тетяна Коркуш), декламування – Дарина Астаф’єва (викладач Наталія Гержик) та Кирил Денейко; ансамбль «Хустяночка» з хореографічними композиціями (керівник Заслужений працівник культури України Ірина Гнепа).

Пресслужба Хустської міської ради

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS