Два проекти від Здолбунівщини перемогли на конкурсі грантів

18 червня 2021 22:15:43    

Прокат велосипедів, розвиток бізнесу та створення пожежних команд. Такі і не лише ініціативи громад Рівненщини отримають фінансування з обласного бюджету. Усього члени конкурсної ради з проведення щорічного обласного конкурсу проєктів підтримала 14 ідей громад.

«Загалом до участі у Конкурсі зареєстровано  67 проєктів відповідно до чотирьох пріоритетних напрямків: розвиток підприємництва, організація ефективної системи надання соціальних послуг, співробітництво громад та розвиток туристичної діяльності. Їх розглянули незалежні експерти та склали рейтинг. Найбільше проєктів надійшло від територіальних громад Рівненського району – 28», – зазначив заступник голови ОДА, співголова конкурсної ради Ігор Тимошенко.

Кошти на свої проєкти отримають Здовбицька, Шпанівська, Великоомелянська, Привільненська, Олександрійська, Бугринська, Деражненська, Миляцька, Острожецька, Демидівська, Радивилівська (на два проєкти), Здолбунівська та Острозька громади – повідомляє Рівненська ОДА.

Нагадаємо, з обласного бюджету на проєкти розвитку територіальних громад виділено  2 мільйони гривень. На їх реалізацію громади спрямують співфінансування від 10 до 60 % загальної вартості  проєкту.

Здолбунівський проект: іміджево-туристичний продукт, культурно-просвітницький напрямок з використанням сучасних технологій

Здовбицький проект: обладнання для ЦНАПу в офісі Здовбицької ТГ

The post Два проекти від Здолбунівщини перемогли на конкурсі грантів first appeared on Здолбунів City.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS