В Тернополі триває боротьба з борщівником

19 червня 2021 09:17:48    

Для боротьби з борщівником тернопільська міська рада уклала договір з спеціалізованим підприємством. Начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міськради Олег Соколовський видав наказ, яким зобов’язав балансоутримувачів запланувати заходи з попередженням розповсюдження популяції рослини у місті.

«Вважається, що знищити рослину фактично неможливо, адже вона постійно насівається із суцвіть квітів, при чому – насіння дозріває навіть після того, як рослина зрізана, – зазначив Олег Соколовський, – А тим, хто мав справу із нею, загрожують неабиякі неприємності: прозорий водянистий сік рослини багатий на фотоактивні сполуки, що під дією ультрафіолетового (зокрема, сонячного) випромінювання надають йому токсичних властивостей. Навіть одноразове торкання до борщівника призводить до опіків 1-3 ступенів».

Рослина небезпечна тоді, коли вже цвіте. Як зазначає Олег Соколовський, випари борщівника обпікають шкіру при легкому контакті, при більшому — просто роз’їдають аж до кісток. Ті, хто бачить борщівник, що росте у місті, можуть повідомляти про це в управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради чи на довідку міської ради 1580.

Запис В Тернополі триває боротьба з борщівником спершу з'явиться на Тернопільська Липа.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS