Вітання міського голови з Днем працівників медичної галузі

20 червня 2021 08:00:12    

Шановні медичні працівники – лікарі, фельдшери, медсестри, ветерани галузі охорони здоров’я!

Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Професія медика є однією з найшляхетніших, адже ви оберігаєте найцінніший дар, дарований Всевишнім, – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх.

В день і вночі ви поруч, аби вчасно допомогти хворому. Хоча у суспільстві медичну галузь оцінюють по-різному: від шанобливої вдячності до найжорсткішої критики, та попри все, ви гідно виконуєте свій професійний обов’язок. І хоч сьогодні відбувається кардинальне реформування галузі, вірю, що незважаючи на всі труднощі та перешкоди, нам вдасться збудувати ефективну систему охорони здоров’я, яка гарантуватиме пацієнтам якісну й доступну медичну допомогу, а медикам – належний соціальний статус і гідний рівень оплати праці.

Щиро вдячний всім медикам, господарським та адміністративним працівникам, всім, хто працює в наших амбулаторіях, аптеках, лікарні та поліклініці – усім, хто несе почесну вахту на сторожі здоров’я і життя громадян, за милосердя, доброту й щедрість душі.

Зичу вам міцного здоров’я, радості, родинного затишку, великого людського щастя, злагоди в родинах та непохитної відданості обраній професії. Нехай здійснюються мрії і задуми, віра та оптимізм будуть вірними супутниками у житті, а праця завжди приносить радість і задоволення.

Божого вам всім благословення та успіхів на професійній ниві! І дай вам Боже, щоб у боротьбі із хворобами ви завжди виходили переможцями.

 

З повагою міський голова Володимир Кащук

Читати далі »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS