Третина абітурієнтів на Тернопільщині проігнорувала ЗНО

20 червня 2021 16:17:48    

Тестуванням з географії завершилася основна сесія ЗНО. Результати повинні оприлюднити до 26 червня. А поки проходитиме додаткова сесія, у якій братимуть участь ті абітурієнти, які з поважних причин не змогли долучитися до основної.

Як зазначив відповідальний за організацію тестування в області Юрій Шайнюк, результати тестування оприлюднюють у 5 етапів. Учора стали відомі оцінки з хімії та іноземних мов.

«Ми вже маємо результати з хімії. Вони були оприлюднені 4 червня. Також є результати з англійської мови. Перед оприлюдненням результатів тестування засідає робоча експертна комісія, яка працює при Міністерстві освіти і науки України. Ця комісія визначає пороговий бал з того чи іншого предмету. Це відбувається напередодні дня оприлюднення. В Українському центрі оцінювання якості освіти обіцяють, що останнє тестування, а це ЗНО з географії буде оприлюднено до 26 червня. До початку вступної кампанії діти будуть знати свої результати».

Додамо, на Тернопільщині цього року у ЗНО взяло участь 11 тис. абітурієнтів. Майже третина осіб, які зареєструвалися, не прийшли на тестування. Це пов’язують із необов’язковістю державної підсумкової атестації.

Джерело.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS