Росія продовжує готуватися до можливого наступу — ГУР

25 червня 2021 15:39:25    

Командування ЗС РФ продовжує заходи з дестабілізації обстановки вздовж лінії зіткнення та підтримання напруженого стану в суспільстві на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління розвідки.

Зокрема, росіяни збільшили інтенсивність застосування диверсійно-розвідувальних груп, сформованих переважно з кадрових офіцерів ЗС РФ.

“Кожна така група включає снайперів, озброєних снайперськими гвинтівками калібру 12,7 мм, обладнаними приладами нічного бачення та безшумної стрільби для здійснення провокаційних обстрілів позицій підрозділів Об’єднаних сил з метою відкриття вогню у відповідь”, — інформують військові розвідники.

Зазначається, що водночас окупанти нарощують бойові спроможності оперативного угруповання контрольованих ними терористичних з'єднань:
Так, у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК триває другий етап зборів з військовозобов’язаними запасу (22-26 червня 2021). Заняття проводяться на полігонах “Центральный-1”, “Южный”, “Восточный”, “Славный”, “Передовой”, “Удалой”, “Приморский”.

Читати далі »

АТО Live

АТО »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS