Закарпатські полісмени перейматимуть досвід європейських країн у співпраці з Консультативною місією ЄС

20 липня 2021 20:01:13    

 Керівник поліції Закарпаття зустрівся з делегацією Львівського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу в Україні та обговорили напрямки майбутньої співпраці, особливо в питаннях превентивної діяльності та співпраці правоохоронців з населенням області

Сьогодні, 20 липня, начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Ярослав Колесник зустрівся з делегацією Львівського регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу, щоб окреслити майбутні напрямки спільної роботи. Представники місії привезли знання та досвід з багатьох країн світу, таких як Німеччина, Швеція, Австрія, Польща та Данія. 

Оскільки ця зустріч стала першою в серії вже запланованих, головним чином вона стала ланкою знайомства. Одним із питань, яке піднімалося під час зустрічі, стало покращення превентивної діяльності. Саме тому представники іноземних держав  пообіцяли провести тренінги для працівників поліції на міжнародному рівні з застосуванням знань та напрацювань європейських країн. 

Начальник поліції Закарпаття Ярослав Колесник розповів про специфіку роботи в краї. Поговорили також про співпрацю з громадянами. Звичайно, подібна робота завжди може бути покращеною, а це значить, що поліція зацікавлена в подібних видах співпраці. Крім цього начальник поліції відзначив дуже гарні результати запуску нового формату роботи – поліцейських офіцерів громади.

Радник з питань взаємодії поліції з громадою Фелікс Гауч відзначив велику потребу суспільства у роботі ювенальної превенції, адже унеможливити поширення негативних тенденцій серед дітей – важлива складова мирного суспільства в майбутньому.  Він наголосив на тому, що його рідна Австрія має дуже гарні розробки в питаннях співпраці з дітьми та пообіцяв допомогти ознайомити закарпатську поліцію з напрацюваннями їх країни в питаннях ювенальної превенції. 

Усі учасники зустрічі лишилися задоволеними перспективами майбутньої співпраці та розпочинатимуть підготовку переходу до активної стадії взаємодії. 

Відділ комунікації поліції Закарпатської області 

Запис Закарпатські полісмени перейматимуть досвід європейських країн у співпраці з Консультативною місією ЄС спершу з'явиться на Про Захід.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS