Отримала хімічний опік та облисіння: жінка жорстоко постраждала після відвідин перукарні на Рівненщині (фото 18+)

24 липня 2021 00:23:44    

У 18-річної дівчини, Анастасії Котик із Сарн в опіковому відділенні Рівненської обласної лікарні діагностували хімічні опіки голови ІІІ ступеню. Дівчина каже, що причина усьому — робота перукарки, яка мелірувала волосся. Про це інформує місцеве видання Sarnynews

Перукарку дівчині  порадила подруга. Переписку про запис і всі послуги вели в Instagram. Але наразі всі свої повідомлення перукарка видалила, тож залишились лише односторонні.

“— Домовились зустрітись у неї вдома 24 червня о 10 годині. Мені нанесли фарбу. Через деякий час повідомила, що відчуваю дискомфорт — сильно пече. Перукарка сказала, що це нормально при меліруванні. Згодом стало ще сильніше пекти й почала боліти голова. Тоді попросила перервати процедуру, але перукарка ще дофарбовувала нижнє волосся й лише після цього почала змивати фарбу. При цьому казала, що їй теж печуть пальці. Коли почали сушити і розчесувати, помітила що випало багато волосся. До того ж сама перукарка сказала, що на тім’ячку бачить почервоніння.” – пише дівчина.

Наступного дня Анастасія помітила, що волосся почало інтенсивно випадати разом зі шкірою. Але батькам дівчина нічого не розповіла. Мати дізналась про «результат» мелірування 28 червня.

“— Вже у вівторок (29 червня) ми звернулись до нашого сімейного лікаря. Він направив до дерматолога, той до хірурга, а тоді до травматолога. Останній написав направлення в опікове відділення Рівненської обласної лікарні. Там діагностували хімічний опік,” — розповідає мама дівчини Оксана Котик.

Ще на консультації з травматологом, зазначила мама потерпілої, лікар порадив звернутись до правоохоронців.

— Але спочатку хотіла поспілкуватись з цією перукаркою, — каже пані Оксана. — Запитали, як розводила фарбу, чи має якусь освіту і т.д. При зустрічі дівчина зізналась, що самоучка й фарбує тільки родичів. Коли показала рани своєї дитини, перукарка попросила не звертатися в поліцію й запевнила, що підтримуватиме фінансово під час лікування.

29 червня Анастасію Котик госпіталізували в обласну лікарню на два тижні. Усі чеки від купівлі ліків вона пересилала повідомленнями перукарці за попередньою домовленістю про відшкодування.

6 липня Анастасія Котик написали заяву в поліцію з приводу нанесення тілесних ушкоджень.

Там повідомили, що перевіряють інформацію щодо інциденту. Також ми намагались отримати коментар у перукарки, номер якої надала сама Анастасія, однак щойно згадали ім’я потерпілої, співрозмовниця відключила зв’язок.

 

 

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS