У львівській лікарні з’явилася очисна система води

25 липня 2021 21:13:10    

Благодійники подарували дитячому опіковому відділенню 8-ї міської клінічної лікарні спеціальну систему очистки проточної води.

Тепер найменші пацієнти матимуть чисту питну воду з-під кранів. Лікарня стала першим медичним закладом в Україні, де встановили таку систему очистки води, повідомляє Львівська міська рада.

"Ми привезли обладнання, завдяки якому з кранів могла би текти добра, очищена питна вода в дитячому опіковому відділенні. Перед тим ми взяли пробу води, провели аналіз і вирішили підтримати цей проєкт саме тут. Я маю можливість допомогти дітям, це мій шанс, і я роблю це. Тут, у цій лікарні, я знайшов добрих друзів, яким довіряю, і яких ми охоче підтримуємо. А нам довіряють і нас підтримують спонсори Німеччини, і таким чином це працює", – розповів керівник благодійного фонду "H.O.P.E. we help children" Вольфган Понто.

очисна система

Фото: city-adm.lviv.ua

Керівник фонду додав, що Україну він відвідує вже 61-й раз, і їх благодійний фонд підтримує лікарні не тільки на Львівщині, а по всій країні.

За словами керівника 8-ї міської клінічної лікарні Василя Трунквальтера, з благодійним фондом "H.O.P.E. we help children" та Вольфганом Понто лікарня тісно співпрацює з 2015 року. Загалом фонд багато вже допоміг, були зроблені деякі ремонти у відділенні, передано 1500 ліжок. Майже всі іноземні клініки мають таку систему очистки води, а в Україні це лише запроваджують, зазначив він.

очисна система

Фото: city-adm.lviv.ua

"Такого обладнання для очистки води більше ніде нема в місті. Зараз за кордоном фактично в кожному закладі встановлюється система очистки води. В Україні ми перша установа, де буде встановлена така система, і у проєкті є ще Кам'янець-Подільський",- додав Трунквальтер.

"H.O.P.E. we help children" – благодійний фонд, створений громадянином Німеччини Вольфгангом Понто у містечку Ванген ім Альгой у 2015. Фонд займається покращенням медичного забезпечення хворих дітей України. Оскільки перше українське місто, яке Вольфганг відвідав в рамках Євро-2012 було місто Львів, і майбутній благодійник "закохався" в це стародавнє місто, він прийняв рішення допомагати найперше Львову і його маленьким мешканцям.

The post У львівській лікарні з’явилася очисна система води appeared first on Рубрика.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS