25 липня − день смерті ідеолога Азову Ярослава Бабича та 16-річного спортсмена Степана Чубенка

25 липня 2021 23:01:46    

Про трагічні події, які сталися в один день з різницею рівно в рік у себе на сторінці у ФБ нагадала правозахисник Аліна Боднар.

25 липня 2014-го сєпари Віктор Погодін, Юрій Москальов, М.Сухомлінов після жорстоких знущань застрелили 16-річного хлопця з Краматорська Степана Чубенка.

Вбили за те, що він  українець.

Степан навчався в краматорській загальноосвітній школі № 12, захоплювався футболом. Був воротарем юнацької команди "Авангард" і прагнув стати професіональним спортсменом.

На початку війни хлопець брав участь в мітингах на підтримку цілісності України, носив воду і продукти українським військовим, які прибули в місто. Ризикуючи життям, Степан зняв з міською площі прапор так званої "ДНР".

З метою безпеки батьки відправили Степана до Києва. Після звільнення Краматорська від бойовиків «ДНР» підліток вирішив повернутися в місто, проїздом через окупований Донецьк.

З собою в рюкзаку він віз жовто-блакитну стрічку і шарф футбольного клубу «Карпати», який йому подарували в Києві.
Про те, що трапилося з підлітком пізніше родичам розповів один з керівників сепаратистів через 3 тижні після його зникнення. Степана Чубенко за його проукраїнську позицію спочатку катували, а потім розстріляли. Тіло Степана сепаратисти віддали батькам через 3 місяці.

Рівно через рік після смерті Степана Чубенка - 25 липня 2015 року убито Ярослава Бабича «Балканця», − одного з керівників Азову.
У вбивстві Бабича неодноразово звинувачували деяких інших керівників цього руху.

“Як би Аваков з Трояном не покривали, уже всі знають хто стоїть за цим. І всі знають, що це УБИВСТВО!
Питання тільки часу, коли винні понесуть покарання. І коли «патріоти» перестануть з убивць ліпити авторитетів.
Ярослав − це ще одне втрачене життя, через яке потрібно змінювати систему. Систему влади і систему цінностей у патріотів. Ганьба нашому безсиллю
”, − написала Аліна Боднар.

Читати далі »

АТО Live

АТО »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS