На Буковині поліцейські розпочали місячник безпеки дорожнього руху (ФОТО, ВІДЕО)

28 липня 2021 15:13:03    

Співробітники територіальних підрозділів поліції Чернівецької області посилили патрулювання автошляхів краю. Правоохоронці здійснюють комплекс додаткових заходів для контролю за дотриманням Правил дорожнього руху, зменшення кількості ДТП, зниження смертності й травматизму на дорогах Буковини.

Додаткові заходи для посилення безпеки водіїв і пішоходів поліцейські здійснюють на виконання доручення керівництва НПУ та обласного управління Нацполіції.

Під час профілактичного відпрацювання території обслуговування групи реагування патрульної поліції виявляють і припиняють порушення Правил дорожнього руху. Правоохоронці роз’яснюють водіям і пішоходам важливість дотримання ПДР і можливі наслідки їх порушення.

Також поліцейські аналізують причини автопригод і проводять роботу щодо попередження порушень правил безпеки дорожнього руху, які найчастіше призводять до ДТП.

До прикладу, лише впродовж однієї доби на території обслуговування відділення поліції № 1 (м. Сторожинець) Чернівецького райуправління поліції правоохоронці задокументували більше 20 порушень Правил дорожнього руху. Найбільш поширеними серед них є керування транспортним засобом у стані сп’яніння, порушення правил проїзду перехресть та правил користування пасками безпеки.

Поліцейські Буковини закликають жителів і гостей краю неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху й не наражати на небезпеку себе та оточуючих.

Читати далі »

Новини Чернівці Live

Новини Чернівці »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS