В Італії хакери здійснили кібератаку на систему вакцинації від коронавірусу

02 серпня 2021 04:25:25    

В Італії хакери атакували базу даних компанії, яка контролює вакцинацію від коронавірусної інфекції в столичній області Лаціо, та відключили системи порталу охорони здоров'я.

Влада попередила, що програма вакцинації в регіоні може бути відкладена, передає "Радіо Свобода". Про те, хто атакував базу даних, не повідомляється. Поліція веде розслідування.

У серпні в Італії для вакцинованих від COVID-19 мають запровадити спеціальні перепустки, з яким можна буде відвідувати різні заходи, ресторани та кафе, а також користуватися літаками та потягами далекого прямування. Пропуск також зможуть отримати ті, хто не вакцинований, але має негативний тест на COVID-19. Тест при цьому чинний усього два дні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хакери зламали сайт ВМС України і виклали дані учасників Sea Breeze

Італійські засоби інформації повідомляли, що влада Італії розглядає одним із заходів боротьби з пандемією відсторонення нещеплених співробітників від роботи. Це правило вже діє для медиків.

Молдова зазнала масштабної хакерської атаки. Зловмисники знищили всі загальнодоступні бази даних Рахункової палати країни.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS