Щоб тернопільські школи працювали, потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу

02 серпня 2021 15:31:22    

До початку навчального року залишився лише місяць. Отож і батьки, і учні уже наповну готуються до школи. Однак чи буде навчання у звичній формі, чи доведеться знову експерементувати з різними формами навчання, багато в чому залежить від педагогів. Як повідомила начальниця управління освіти Тернопільської міськ ради Ольга Похиляк: “Для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу”.

“Увага! Важлива інформація для освітян!У разі переходу області до жовтого, помаранчевого чи червоного карантинного рівня епідемічної безпеки для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. Про це йдеться у постанові “Про внесення змін до Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, на період до 31 грудня 2021 року”, яку ухвалив Кабінет Міністрів України 28 липня.

Вакцинація залишається найважливішим інструментом запобігання нових захворювань і смертей, а також боротьби з пандемією. Тільки так освітяни знову зможуть повернутись до звичного життя і навчання.Тому необхідно виконати всі кроки для повноцінної вакцинації!, повідомила Ольга Петрівна.

The post Щоб тернопільські школи працювали, потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу first appeared on Новини Тернополя - Реально.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS