Антивакцинатори прийшли з іконами

19 жовтня 2021 12:21:30    

Під Верховною Радою 19 жовтня проходить церковний мітинг проти вакцинації. У розпал нового спалаху смертності від ускладнень коронавірусу протестуваьники прийшли до середмістя столиці із іконами і антивакцинальними гаслами. Також учасники мітингу принесли з собою хрест.
Зокрема, учасники акції протесту біля Ради виступають проти вакцинації дітей. Біля парламенту відбувся й молебень, повідомляє "Ракурс" з посиланням на телеграм-канал Pavlovskiy News.

Протестувальники не згодні з планами уряду дозволити вакцинацію дітей. На їхніх плакатах є написи: «Вакцинація вбиває", «Ні медичним експериментам. Захистимо наших дітей».

18 жовтня очільник профільного комітету Михайло Радуцький заявив, що уряд розглядає разом з Держспоживстандартом та технічною групою МОЗ можливість вакцинації дітей від 12−14 років за медичними показами, оскільки 15−20% нових інфікованих в країні — це діти.

В Україні з 21 жовтня запроваджуються обмеження на користування громадським транспортом. Для того, щоб сісти у транспорт, людям необхідно буде мати при собі документи, що доводять відсутність хвороби, або ж сертифікат про вакцинацію.
РІСУ

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS