Учасник "Холостячки 2" проговорився, які насправді стосунки у "Холостяка 11" Заливако і Богдан

20 жовтня 2021 18:14:14    

На проект “Холостячка 2” зі Златою Огнєвіч розгораються пристрасті – у п’ятому випуску двоє учасників поцілували співачку, причому сталося це на подвійному побаченні! Одним з них виявився Андрій Задворний, який не зміг впоратися з почуттями до холостячки на тлі прекрасного заходу біля моря на Кіпрі і уклав її в обійми. Пізніше чоловік висловився про те, що відчув після новини про ще один поцілунок – з його конкурентом Дмитром Шевченком. Варто зазначити, що після випуску, шанувальників реаліті чекало пост-шоу “Як вийти заміж”, де суперники вперше побачили, що ж насправді відбувалося на подвійному побаченні.

Одним з учасників пост-шоу став Олег Плахотнюк. Чоловік зустрівся в студії з “Холостяком 11” Михайлом Заливако і його обраницею Ганною Богдан, які стали гостями одного з випусків, і зізнався в Instagram, як насправді йдуть справи у парочки.

Олег поміркував, чи можливо знайти свою любов на ТВ-проекті і побудувати справжні і щирі стосунки під прицілом камер. Як приклад, що це цілком реально, він навів пару Холостяка 11 Михайла Заливако і переможниці шоу Анни Богдан.

Олег особисто познайомився з Холостяком Михайлом Заливако і його коханою (фото: instagram.com/superolegodessa)

“Вони щодня доводять, що все можливо, тільки потрібно дійсно цього дуже захотіти і головне робити. Я неодноразово бачив, як вони спілкуються між собою, як дивляться, торкаються один одного … Це так чудово і нереально мотивує. Міша – мужик, і він набагато приємніше, симпатичніше, мужніше, ніж в телевізорі”, – поділився своїми спостереженнями Олег.

Він зізнався, що по-доброму заздрить парочці і додав, що Златі набагато складніше, ніж учасникам, і ось чому.

“Вона не знала, які будуть хлопці, на відміну від хлопців, багато хто йшов на проект ( як і я), знаючи ім’я головної героїні, і йшли саме за нею. Незважаючи на все, я трохи дитина в душі, і я вірю в чудеса”, – зізнався фітнес-інструктор.

Нагадаємо, що раніше учасник “Холостячки 2” Роман Васильєв розповів про свій характер і зізнався, що мріє про поцілунок з Огнєвіч.

The post Учасник "Холостячки 2" проговорився, які насправді стосунки у "Холостяка 11" Заливако і Богдан appeared first on Народна Правда.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS