Зеленський відвідав "Шевченко HUB", відкритий після 36 років простою

20 жовтня 2021 17:59:05    

Президент Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська у середу, 20 жовтня, відвідали новозбудований культурний центр “Шевченко HUB” у Каневі. Його відкрили цього літа за президентською програмою “Велике будівництво”,

Про це пише РБК-Україна з посиланням на прес-службу президента.

“Тамтешній будинок культури на 700 місць був довгобудом. Його включили до Національної програми “Велике будівництво” й завершили у 2021 році в межах підготовки до відзначення 30-ї річниці незалежності України. Це – знаковий для Черкащини сучасний культурний простір”, – уточнюють в ОП.

За словами голови Черкаської ОДА Олександра Скічка, під час реконструкції хотіли не лише облаштувати концертну залу, яку б використовували кілька разів на рік, а зробити активний культурний простір. Тому тут з’явилась сучасна виставкова зала та школа мистецтв для дітей на 19 аудиторій.

Крім того, є екран для демонстрації фільмів, можливості проводити мультимедійні виставки тощо. Усі приміщення “Шевченко HUB” обладнані за принципами інклюзивності й враховують рекомендації ініціативи Олени Зеленської “Без бар’єрів”.

За словами координатора програми “Велике будівництво”, заступника керівника Офісу президента Кирила Тимошенка, Шевченківський центр у Каневі не могли добудувати 36 років.

“Президенти особисто обіцяли добудувати. Але все так і стояло. Цього року довгобуд включили до програми президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”. Роботи стартували у березні. І о диво – на кінець серпня будівництво Шевченківського центру загальною площею 8 495 кв. м було завершене. Впоралися за… 5 місяців”, – написав він у Facebook.

Поруч з “Шевченко HUB” облаштували сквер, дитячий майданчик і спортивні локації, зараз також ремонтують прилеглі вулиці Енергетиків і Шевченка.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський наголосив, що завдання програми “Велике будівництво” – розвивати соціальну інфраструктуру в кожній області. Крім того, стартувала програма “Велика реставрація”, за якою протягом трьох років відреставрують 150 об’єктів історичної та культурної спадщини України.

The post Зеленський відвідав "Шевченко HUB", відкритий після 36 років простою appeared first on Народна Правда.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS