Дихати нічим: дитині стало зле через жахливі умови в поїзді “Укрзалізниці”

21 жовтня 2021 14:50:01    

Українці продовжують скаржитися на моторошні умови в поїздах ” Укрзалізниці “. На цей раз мова йде про потяг “Дніпро-Трускавець”, у вагонах якого температура перевищувала всі норми.

У Facebook Яна Струніна пише, що через високу температуру її дитині стало зле. При цьому ніякої вентиляції не було, а подихати можна було тільки в проходах, де за ніч накурили.

“Як можна врубать опалення по зовнішній температурі? Іподає, (зі слів провідника) машиніст! Тобто він вирішує, холодно нам всім тут чи ні … а тим часом в купе дихати неможливо! Смердючі шкарпетки і 2 дорослих мужика неабияк гріють повітря. Вентиляція взагалі відсутня! Повітря сухе і ніфіга не свіже! Так ось, ніж почати перевіряти пасажирів на відповідність нормам (сертифікати та ПЛР-тести), забезпечте для початку умови! А у вас рай для розмноження будь нечисті”, – пише жінка.
 
Представники “УЗ” в коментарях вибачилися перед жінкою.
«Укрзалізниця» закупила сидіння для туалетів в вагонах за ціною 10 тисяч гривень і кнопки для змиву води майже по 7 тисяч.
 
“Укрзалізниця” оновила меню в поїздах “Інтерсіті”. Уже з 1 листопада пасажирам пропонуватимуть ланч-бокси на будь-який смак.

The post Дихати нічим: дитині стало зле через жахливі умови в поїзді “Укрзалізниці” appeared first on Народна Правда.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS