Росія може вторгнутися в будь-яку область, – командувач ССО

21 жовтня 2021 17:26:28    

Україна повинна бути готова до вторгнення Росії в кожній області.

Відповідну заяву в інтерв’ю Українському центру безпеки і співробітництва зробив командувач Сил спеціальних операцій Григорій Галаган.

Він пояснив, що відповідно до закону, ССО є ключовим родом сил, який відповідає за підготовку та організацію руху опору. Їм дають право забезпечити соціальний захист людей, які беруть участь, а також організувати сам порядок руху опору і проведення певних заходів.

“Тим більше, що у нас майже 130 районів за новим районуванням і відсутність загрози вторгнення і подальшої ескалації з боку Російської Федерації ніхто не гарантує. Ми повинні бути готові, в кожній області”, – заявив Галаган.

Як повідомлялося раніше, Чехія зайняла принципову позицію в питанні екстрадиції в Україну затриманого росіянина Олександра Франчетті, який підозрюється в участі в окупації Криму. Російська сторона безуспішно намагається перешкодити його видачі.

Російська Федерація направила на окупований Донбас 103-ї так званий “гуманітарний конвой”. Міністерство закордонних справ відповіло нотою протесту.

The post Росія може вторгнутися в будь-яку область, – командувач ССО appeared first on Народна Правда.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS