Саакашвілі в тюремній лікарні зробили переливання крові

23 жовтня 2021 15:14:16    

Колишньому президенту Грузії Михайлу Саакашвілі на 22-й день голодування знадобилася медична допомога. У тюремній лікарні Руставі йому зробили переливання крові.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на видання “Новини-Грузія”.

Як заявив журналістам особистий лікар політика Ніколоз Кіпшидзе, процедура проводилася в польових умовах.

“Коли я прийшов сюди, знав, що один з параметрів був досить поганим, тому зробив переливання. Сьогодні криза вже пройдена. Стан кращий, ніж був”, – сказав він.

Кіпшидзе додав, що процедура пройшла “досить добре”, хоча проводити її довелося за допомогою тюремних лікарів і бригади медиків з реанімобіля, який чергує біля в’язниці на випадок погіршення стану екс-президента.

“Ця медична кімната (у в’язниці, – ред.) не призначена для цього, тому необхідно його лікування в лікарні”, – заявив лікар. Кіпшидзе зазначив, що екс-президент відмовляється лікуватися в тюремній клініці, а сам він, як лікар, цього не рекомендує.

Нагадавши, Саакашвілі повернувся до Грузії, попри те, що там проти нього винесені вироки. Крім того, він є громадянином України, тому МЗС шукає варіанти, щоб повернути його в країну.

Нагадаємо, через тиждень, 30 жовтня, в Грузії відбудеться другий тур місцевих виборів, який називають визначальним для майбутнього всієї країни і особисто екс-президента Михайла Саакашвілі, вже три тижні перебуває за ґратами.

The post Саакашвілі в тюремній лікарні зробили переливання крові appeared first on Народна Правда.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS