Хто найчастіше помирає від коронавірусу: відомо, хто в зоні ризику

24 жовтня 2021 10:14:15    

Вакцинація від коронавірусу знизила смертність серед літніх людей. Однак, дорослі люди середнього віку стали помирати частіше.

Фахівці кажуть, що низькі показники смертності в людей похилого віку свідчать про те, що вакцини допомагають зупинити серйозні захворювання, – пише Daily Mail.

Як змінився вік смертей

Так, рівень смертності серед людей у ​​віці від 65 до 85 у вересня 2021 року був на 0,66% нижчим, ніж за 10 років до пандемії.

Однак, у людей, віком від 85 років цей показник ще кращий – на 1,7% нижче середнього за період із 2011 по 2020 рік.

Вчені розповідають, що рівень смертності людей старше 65 років в Англії та Уельсі опустився нижче рівня перед пандемією. Все завдяки успіху впровадження вакцинації від коронавірусу.

Хто частіше помирає від коронавірусу

Зазначається, що кількість дорослих, а саме середнього віку – від 45 до 64 роки – помирають на 7,5% частіше, ніж зазвичай.

Все через те, що стрибок смертності, який був під час другої хвилі, компенсовано. Оскільки люди старше 65 років пережили пік, а зараз захищені та були вакциновані насамперед.

За словами голови комітету з прогнозування смертності Інституту та факультету Актуарів в Великій Британії Кобуа Дейніла, щеплення найбільш вразливих на початку пандемії, врятувала більше життів у цілому. Також це зменшило навантаження на Національну службу охорони здоров’я.

Раніше ми повідомляли, кому доведеться пройти ревакцинацію від COVID.

Також ми писали, що лікар назвав симптоми нової мутації вірусу штаму “Дельта”.

The post Хто найчастіше помирає від коронавірусу: відомо, хто в зоні ризику appeared first on Народна Правда.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS