Арестович загрожує направити українські ракети на Москву: “Путін дограється”

25 жовтня 2021 14:17:58    

Якщо Росія не припинить агресію проти України, не виключено, що в найближчому майбутньому українські ракети будуть націлені на Москву.

Таку заяву в ефірі телеканалу Дом зробив радник глави Офісу президента, спікер України в Тристоронній  контактній групі Олексій Арестович.

Він нагадав, що Україна ще не член НАТО, але сили Альянсу присутні в нашій країні в рамках навчальних місій. На його думку, в такому активному просуванні НАТО в Україні винна сама Росія:

“Своїми діями Кремль отримав то наближення НАТО до кордонів Росії, якого вони так бояться. Але Кремль же не розуміє ще головного: тільки Україна вступить в НАТО, кожен український солдат стане солдатом НАТО, а це зовсім інша історія”.

Як відомо, напередодні російський президент Володимир Путін заявив, що військова присутність НАТО в Україні становить реальну загрозу його країні. Він також заявив, що Конституція України забороняє розміщення на території країни іноземних військових баз, але нібито НАТО “може все що завгодно розмістити” під виглядом тренувальних центрів для ЗСУ: “Завтра під Харковом ракети з’являться, що нам робити з цим? … Ось в Румунії , Польщі встановили системи ПРО (протиракетної оборони), але з пусковими установками, на яких можна розмістити “Томагавки” – ударні системи. І зробити це легко, одним помахом “.

“Путін дограється до того, що українські ракети будуть спрямовані на Москву в найближчому майбутньому з однієї простої причини, що ми працюємо над ракетною програмою. І наші ракети оперативно-тактичного рівня зможуть діставати до Москви. Це паритетні дії у відповідь на дії Росії. Якщо б не було цієї агресії, ніколи українські ракети на Москву не були б спрямовані”, – відповів Арестович.

Секретар РНБО Олексій Данілов раніше заявив, що поведінка росіян в самій Європі – всі ці отруєння людей і так далі – це виклик, на який Європа не дає адекватних відповідей.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов озвучив позицію про введення візового режиму між Україною і Росією.

The post Арестович загрожує направити українські ракети на Москву: “Путін дограється” appeared first on Народна Правда.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS