Український супутник "Січ-2-30" отримав власну частоту та орбіту: чому це важливо

25 жовтня 2021 19:14:13    

Український супутник “Січ-2-30” отримав від Міжнародного союзу електрозв’язку власну орбіту та частоту. Отримання частотно-орбітального ресурсу потрібне для експлуатації супутника після його запуску на орбіту Землі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Український державний центр радіочастот.

Технічні експерти перевірили заявку України на відповідність вимогам та видали позитивне рішення, яке опублікували 19 жовтня в Міжнародному інформаційному циркулярі частот.

“Завершення процесу реєстрації частотно-орбітального ресурсу для супутника “Січ-2-30″ є важливим кроком для здійснення запуску українського космічного апарату дистанційного зондування Землі”, – заявив директор науково-методичного департаменту УДЦР Володимир Корсак.

За його словами, отримання частотно-орбітального ресурсу дозволяє Україні здійснювати належний міжнародний правовий захист частот супутника від можливих шкідливих радіоперешкод.

Запуск супутника “Січ-2-30” планується на грудень 2021 року. Супутник виведуть на орбіту за допомогою ракети американської компанії SpaceX.

The post Український супутник "Січ-2-30" отримав власну частоту та орбіту: чому це важливо appeared first on Народна Правда.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS