Павло Глоба перерахував знаки зодіаку, на які чекають невдачі в грудні

26 жовтня 2021 15:36:50    

Відомий астролог Павло Глоба склав гороскоп на останній місяць року – грудень.

Як пише Kleo, на початку зими представників чотирьох знаків зодіаку (Тельці, Близнюки, Рак, Риби) чекають на різкі зміни.

Овен. Головну небезпеку наприкінці року становить погода. Під час морозів та вітрів можна легко захворіти. У особистому житті Овнів потрясінь не планується.

Тілець. З настанням першого місяця зими у сімейному житті представників цього знаку настане похолодання. Тільці будуть зациклені на ідеї довести свою правоту, що негативно вплине на відносини з близькими людьми.

Близнюки. Близнюкам слід остерігатися зради з боку близького кола спілкування. У сім’ях можливі зради, а на робочому місці підступи з боку колег.

Рак. Астролог обіцяє цьому водному знаку зодіаку успіх у фінансовій сфері. У Раків з’являться варіанти додаткового заробітку. Відмовлятись від таких можливостей не варто. Давати фінанси в борг не рекомендується, тому що ймовірність повернення вкрай мала.

Лев. Для Вогняної стихії характерні запальність та прийняття необдуманих рішень. Необережно сказана фраза може образити близьку людину. Глоба рекомендує не приймати поспішних рішень та не діяти з гарячого.

Діва. Представники цього знаку зодіаку зіштовхнуться з діями недоброзичливців. Вони спробують зруйнувати ділову репутацію довірливих Дів. Щоб не допустити цього, варто обмежити коло спілкування та не ділитися планами із малознайомими людьми.

Терези. Трудові питання торкнуться представників цього знака. Через високу завантаженість можливі зриви дедлайнів, що негативно позначиться на відносинах із керівництвом.

Скорпіон. Для цього водяного знаку настануть вдалі дні. За що б не бралися Скорпіони, на них чекає успіх. Астролог рекомендує витратити сприятливий час із користю – вирішити особисті та робочі питання, скласти плани, розпочати цікаві проекти.

Стрілець. На сімейному фронті на них чекають скандали та непорозуміння з боку другої половинки. Це дратуватиме, внаслідок чого у Стрільців може знизитися трудова активність. Астролог рекомендує провести відверту розмову з коханою людиною та залагодити конфлікт.

Козеріг. У грудні представники цього знаку зодіаку відчують втому, що накопичилася за минулі місяці. Для відновлення сил Павло Глоба рекомендує взяти тижневу міні-відпустку. Цього часу буде достатньо відновлення енергетичного балансу.

Водолій. Для представників цього знаку зодіаку грудень буде найстабільнішим місяцем. У їхньому житті не станеться нічого екстраординарного. Місяць буде вдалим для завершення справ та складання планів на наступний рік.

Риби. Наприкінці року цей Водний знак зможе потішити себе дорогими покупками. Фінансове становище дозволить придбати подарунки не лише для близьких людей, а й для себе.

Відомий астролог Влад Рос назвав ім’я політика, який може зупинити криваву діяльність російського президента Володимира Путіна.

The post Павло Глоба перерахував знаки зодіаку, на які чекають невдачі в грудні appeared first on Народна Правда.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2021 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS