На Одещині “зачинили” садок після раптової смерті дитини, підозрюють пневмонію

26 жовтня 2021 18:23:33    

У селі Долинське на Одещині 25 жовтня померла 5-річна дівчинка. Попередній діагноз – пневмонія. Хвороба розвивалася так швидко, що батьки навіть не встигли звернутися до медиків.

Про це повідомляють регіональні ЗМІ.

Ясла-садок «Ромашка» зараз перевели на дистанційне навчання, дівчинка востаннє його відвідувала 22 жовтня.

“Рені-Одеса” пише , що дівчинка росла в благополучній родині. Ще 22 жовтня ніщо не віщувало біди, дитину навіть відвели до садка. Симптоми хвороби проявилися на вихідних. Хвороба розвивалася настільки стрімко, що батьки навіть не встигли звернутися до медиків.

За словами директора місцевої школи, батьки дівчинки дуже відповідальні, приділяють навчанню та вихованню своїх дітей найпильнішу увагу.

20 жовтня в Тернопільській області від COVID-19 померло тримісячне немовля. Для регіону це перший летальний випадок серед дітей.

Нагадаємо, у вересні в пологовому будинку Івано-Франківської області від COVID-19 померла дівчинка, яка прожила всього кілька годин. Під час вагітності у її 26-річної матері був підтверджений COVID-19, вона відмовилася від госпіталізації і продовжила лікування вдома. Дівчинка народилася вже з ковідною пневмонією.

Нагадаємо, у львівській лікарні померла багатодітна мати, яка була категорично проти COVID-вакцинації. Жінці було 40 років, вона перебувала в критичному стані три доби. В її родині все затяті противники вакцинації. Зараз COVID-19 підтвердили ще у трьох її родичів.

The post На Одещині “зачинили” садок після раптової смерті дитини, підозрюють пневмонію appeared first on Народна Правда.

Читати далі »