Мінрегіон: Безпека, технологічність та якість — ключові задачі у модернізації харчоблоків в школах

12 листопада 2021 17:01:36    

Здорове харчування є одним з основних елементів комплексного освітнього процесу. Відтак модернізація харчоблоків є частиною реформи шкільного харчування. Оновлення таких об’єктів відбувається за трьома головними критеріями безпека, технологічність та якість. Детально про те, як органи місцевого самоврядування можуть залучати кошти державного бюджету для модернізації харчоблоків у школах розповіла директорка Департаменту впровадження пріоритетних проєктів регіонального розвитку Надія Бондарчук.

«Органи місцевого самоврядування мають бути, в першу чергу, зацікавлені в модернізації харчоблоків у школах їхніх громад. По-друге, розуміти, що такі проєкти мають відповідати низці критеріїв. Зокрема, бути якісними, з сучасним обладнанням й відповідати вимогам інклюзивності та безбар’єрності. Таким чином ми створимо безпечний простір для дітей у кожному регіоні. Держава готова надавати фінансову підтримку на реалізацію проєктів з модернізації харчоблоків у школах. Головне тут — ініціатива та професійний підхід з боку громад», — зазначила Надія Бондарчук.

Зазначимо, регіональний форум «Реформа шкільного харчування» відбувся за участі першої леді Олени Зеленської, яка є ініціаторкою реформи системи шкільного харчування. Також на заході були присутні представники профільних міністерств, органів місцевого самоврядування, державних підприємств та громадських організацій.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що цьогоріч до Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» включено 500 соціальних об’єктів.

Довідково

Під патронатом першої леді Олени Зеленської в Україні триває реформа шкільного харчування. Це є одним із ключових напрямів діяльності першої леді України. Реформа впроваджується Міністерством освіти і науки, Міністерством охорони здоров’я, Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Запис Мінрегіон: Безпека, технологічність та якість — ключові задачі у модернізації харчоблоків в школах вперше з'явився Мінрегіон.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS