На Тернопільщині чоловік хотів продати авто, але потрапив в пастку афериста

14 листопада 2021 15:06:33    

Зловмисники щодня придумують нові способи заволодіння чужими грішми. Вони створюють недостовірні посилання з метою отримання інформації про банківські рахунки. Як тільки людина заповнює дані, з її електронного гаманця зникають кошти, які аферистизнімають без труднощів.

Заявник розповів, що розмістив на сайті-оголошень публікацію про продаж іномарки. До нього зателефонував невідомий та запевнив чоловіка про намір придбати автомобіль. Аферист надіслав чоловікові фішингове посилання, за допомогою якого отримав конфіденційну інформацію власника карткового рахунку. Потерпілий зрозумів, що його ошукали. Адже отримав сповіщення про списання з електронного гаманця грошей в сумі 30 000 гривень.

Відомості про подію слідчі відділення поліції № 1 (м. Тернопіль) внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Запис На Тернопільщині чоловік хотів продати авто, але потрапив в пастку афериста спершу з'явиться на Тернопільська Липа.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS