Віктор Подорожний: Близько 30% проєктів секторальної бюджетної підтримки спрямовані на розвиток туризму

16 листопада 2021 16:20:12    

Мінрегіон реалізує масштабну програму секторальної підтримки – у 2021 році близько 30% проєктів, що впроваджуються в межах програми, спрямовані на розвиток туристичного потенціалу в Україні. Про це повідомив генеральний директор Директорату регіональної політики Міністерства розвитку громад та територій Віктор Подорожний під час Круглого столу «Як громадам розвивати туризм, коли основні магніти перебувають в управлінні держави». 

«Реалізовуючи державну регіональну політику, громади активно включилися у процес розробки власних стратегій. На цьому етапі важливо правильно провести аналіз історичних пам’яток, які знаходяться на території громад. Це дозволить створити умови для підвищення туристичної привабливості регіонів. Наразі, близько 30% проєктів на суму 180 млн грн в рамках секторальної бюджетної підтримки, спрямовані на розвиток туризму», — зазначив Віктор Подорожній

За його словами, для розвитку сфери туризму важливим аспектом залишається синергія зусиль науковців, представників центральної та місцевої влади.

«Така співпраця дозволить комплексно підійти до стратегічного планування у регіонах», — підкреслив Віктор Подорожний.

У дискусії взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, Українського культурного фонду, державних підприємств та органів місцевого самоврядування.

Зазначимо, захід організовано Українським кризовим медіа-центром в межах Програми USAID «DOBRE» спільно з Проєктом USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» та Біловодським краєзнавчим музеєм, а також за підтримки Українського культурного фонду в рамках партнерства з «Музей відкрито на ремонт».

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов закликав регіони долучатися до розбудови індустріальних парків, адже це стане потужним поштовхом для розвитку економіки.

Запис Віктор Подорожний: Близько 30% проєктів секторальної бюджетної підтримки спрямовані на розвиток туризму вперше з'явився Мінрегіон.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS