Громади Волині, Львівщини та Полтавщини стали партнерами Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

18 листопада 2021 10:30:06    

В Україні стартувала реалізація Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), що  має сприяти підтримці процесу децентралізації. Наразі між проєктом «ГОВЕРЛА», Львівською, Полтавською, Волинською облдержадміністраціями та громадами-партнерами підписано відповідні Угоди. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.

«Підписання цих угод надасть громадам додаткові стимули та можливості для розвитку. Відтак, за результатами аналізу спроможності та ІТ-аудиту буде розроблено їх індивідуальний план розвитку.  Органи місцевого самоврядування матимуть можливість отримати фінансову підтримку для реалізації актуальних проєктів. Зокрема, це дозволить підвищити економічну спроможність та інвестиційну привабливість громад. А це означає – створення нових робочих місць та надання більш якісних послуг для людей», – зауважив заступник Міністра.

Зазначимо, у рамках впровадження Проєкту кожна громада-партнер отримає підтримку для зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування та активізації залучення громадськості на всіх рівнях. Зокрема, організації громадянського суспільства зможуть взяти участь у конкурсах на отримання грантів.  Також  надаватиметься консультативна та методологічна допомога.  

Наразі Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» пропонує участь у гранті «Підзвітність, адвокація та децентралізація місцевого самоврядування» національним або регіональним неурядовим організаціям, які працюють у Львівській, Полтавській та Волинській областях. Він має сприяти громадському обговоренню значущих змін у законодавстві про місцеве самоврядування. Деталі – за посиланням: https://tinyurl.com/pwna7aep.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов зазначив, що проєкт «ГОВЕРЛА» зосереджений на сприянні інституалізації ефективної системи децентралізованого самоврядування в Україні. 

Довідково

Проєкт «ГОВЕРЛА» – це п’ятирічна програма, яка впроваджується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і реалізовується компанією DAI Global LLC (DAI).

Запис Громади Волині, Львівщини та Полтавщини стали партнерами Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» вперше з'явився Мінрегіон.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS