Розбудова мережі розвиткових проєктів, що створюють додану вартість, сприятиме економічному зростанню регіонів, — Олексій Чернишов

19 листопада 2021 17:52:46    

Розбудова мережі розвиткових проєктів, що створюють додану вартість, сприятиме економічному зростанню регіонів. Про це Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов заявив під час візиту на підприємство “Kronospan Rivne”, що є одним із найбільших в країні виробників матеріалу для виробництва меблів. 

«Досвід цього підприємства – приклад залучення іноземних інвестицій, ефективної співпраці з донорськими організаціями та державними установами. Тут створено двісті робочих місць із конкурентоспроможними заробітними платами. Залучено близько 200 млн євро іноземних інвестицій», – наголосив  Олексій Чернишов.

Зазначимо, компанія вже реалізувала два інвестиційні проєкти у Волинській області вартістю 200 мільйонів євро. Розбудова подібних підприємств дає перспективи для розвитку меблевого кластера через залучення міжнародних та українських виробників.

«Підтримка інвестиційного клімату в регіонах, а також налагодження економічного партнерства з успішними підприємствами – пріоритет для Уряду. Завдання Мінрегіону, зокрема, забезпечити мультиплікацію подібних підприємств та підтримати створення нових форматів, таких як кластери», – підкреслив Міністр. 

Під час візиту до Рівненської області очільник Мінрегіону також перевірив стан реалізації проєктів в межах Програми Президента «Велике будівництво». Зокрема, проінспектував зведення нового дитсадка у місті Рівному, що розрахований на 210 місць, а також стан реконструкції стадіону «Авангард». На об’єкті вже закладено фундамент східної та західної трибун, несучих стін та колон східної трибуни. Влаштовано дренаж та підігрів поля, виконані роботи з поливу поля та засіяно газон. 

«Історія з оновленням стадіону “Авангард” триває вже десятки років, проте завдяки Програмі Президента “Велике будівництво” вдалося активізувати процес. Впевнений, після реконструкції цей об’єкт стане новим магнітом на спортивній мапі України. Стадіон розраховано на 13 тисяч глядацьких місць», — підкреслив Олексій Чернишов.

Цьогоріч у межах Програми на Рівненщині реалізується 12 проєктів соціальної сфери. Серед них — стадіони, школи, дитячі садочки. Вже завершено реконструкцію обласної наукової бібліотеки та будівництво пожежного депо. 

Нагадаємо, сьогодні Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов перебуває з робочим візитом на Рівненщині. Під час наради в ОДА Міністр закликав керівництво області посилити інформаційну кампанію щодо необхідності вакцинації від COVID-19.

Запис Розбудова мережі розвиткових проєктів, що створюють додану вартість, сприятиме економічному зростанню регіонів, — Олексій Чернишов вперше з'явився Мінрегіон.

Читати далі »

Коронавірус Live

Коронавірус »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS