Європейська Енергетична Відзнака в Україні: У Києві відбудеться I Форум учасників

23 листопада 2021 13:39:31    

У четвер, 25 листопада, відбудеться І Форум учасників Європейської Енергетичної Відзнаки (ЄЕВ) в Україні. Від Мінрегіону участь у заході візьме Перший заступник Міністра розвитку громад та територій Василь Лозинський.

«Ця відзнака покликана стимулювати українські міста до зниження енергоспоживання, підвищення енергоефективності та зменшення викидів вуглекислого газу.  Також це дієвий інструмент для покращення якості врядування у громадах. Наразі низка українських міст вже приєдналась до ЄЕВ. У майбутньому зекономлені завдяки енергоефективності кошти можуть бути використані на потреби місцевого розвитку, тож це – абсолютно дієвий механізм», – наголосив Василь Лозинський.

Під час заходу учасники поділяться досвідом щодо впровадження Європейської Енергетичної Відзнаки та мережування учасників ЄЕВ, а також  щодо популяризації цього інструменту на регіональному та національному рівнях.

Крім того, ознайомляться із результатами роботи щодо формування Національної програми ЄЕВ в Україні та налагодження ефективної комунікації між усіма зацікавленими сторонами.

Зазначимо, Форум проводиться Асоціацією «Енергоефективні міста України» в рамках реалізації проєкту «Впровадження ЄЕВ в Україні» за підтримки уряду Швейцарії.

Акредитація ЗМІ до 17:00 24 листопада за посиланням: https://forms.gle/kcyfiZ3tAnaiBjt98

Початок заходу: о 10-00.

Місце проведення: конференц-залу «Адмірал» (м.Київ, вул.Хрещатик, 7/11).

Програма Форуму додається.

 Довідково

Розвиток ЄЕВ в Україні забезпечується Національним Офісом завдяки підтримці уряду Швейцарської Конфедерації та за координації Міністерства розвитку громад і територій України.

Асоціація «Енергоефективні міста України» визнана Міжнародною Асоціацією ЄЕВ  Національним офісом Європейської енергетичної відзнаки в Україні.

Європейська Енергетична відзнака (ЄЕВ) – це добровільна система сертифікації та управління якістю для муніципалітетів, що зародилася в Швейцарії та Австрії і поширилася на громади інших країн ЄС. Вона допомагає ефективніше впроваджувати заходи з міждисциплінарного планування та ефективну політику муніципалітету щодо клімату та енергетики.

Серед українських міст першими учасниками ЄЕВ є Вінниця, яка отримала сертифікат у 2015 році та за чотири роки підтвердила його, а також Житомир, який отримав сертифікат у 2019 році.  Три міста – Львів, Суми і Черкаси – пройшли первинну оцінку та підготували план дій.

У 2021 році в рамках участі у проекті ЄС EXCITE програми «Горизонт 2020» для впровадження ЄЕВ було відібрано ще 5 громад – Миргород, Нововолинськ, Сєвєродонецьк, Тростянець та Чортків. Цього ж року з власної ініціативи громади Долини та Рівного долучилися до впровадження ЄЕВ із власної ініціативи.

Запис Європейська Енергетична Відзнака в Україні: У Києві відбудеться I Форум учасників вперше з'явився Мінрегіон.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS