Звіт за результатами проведення громадського обговорення до проекту наказу Мінрегіону «Про внесення змін до Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг»

25 листопада 2021 12:19:52    

  1. Найменування органу виконавчої влади, який проводив обговорення

Міністерство розвитку громад та територій

  1. Зміст питання або назва проекту акта, що виносилися на обговорення

Метою прийняття проєкту наказу Міністерства розвитку громад та територій України «Про внесення змін до Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг» – (далі – проєкт Методики) є приведення у відповідність до законів України  «Про житлово-комунальні послуги» та «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» норм Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22 листопада 2018 р. № 315, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2018 р. за № 1502/32954.

  1. Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні

1) Борівське КПТМ;

2) Букшина Олена;

3) Ольга ([email protected]);

4) ОСББ «Беркут-Плюс» м. Рівне;

5) Полтаватеплоенерго;

6) ПрАТ «Бердянське підприємство теплових мереж»;

7) ТОВ Єврореконструкція;

8) Донецьктеплокомуненерго;

9) Олексій Скидан (пр-т Георгія Гонгадзе, 20д ввід 1);

10) Підприємці м. Вугледар;

11) ТОВ «ШП «Харківенергоремонт»;

12) АТ «Херсонська ТЕЦ».

4. Інформація про зміст питання проекту акта, автора пропозицій/ зауважень та відмітка про врахування з відповідним обґрунтуванням (додається).

Запис Звіт за результатами проведення громадського обговорення до проекту наказу Мінрегіону «Про внесення змін до Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг» вперше з'явився Мінрегіон.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS