У Мінрегіоні підписали Меморандум щодо стимулювання підприємництва в регіонах

25 листопада 2021 15:28:11    

Міністерство розвитку громад та територій разом з  «Офісом із залучення та підтримки інвестицій»,  «Офісом з розвитку підприємництва та експорту» та «Агенцією з питань підтримки державно-приватного партнерства» підписали Меморандум про співпрацю для реалізації спільних ініціатив у сфері регіонального розвитку. Зокрема, йдеться про стимулювання підприємницької діяльності та експортного напрямку. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

«У межах Меморандуму Агенції регіонального розвитку по всій країні реалізовуватимуть заходи з просування експорту та підтримки підприємництва у громадах, підвищення інвестиційної привабливості регіонів. Крім того, вони будуть залучені до проєктів державно-приватного партнерства. У результаті, це має допомогти  українським товаровиробникам з різних регіонів вийти на міжнародні ринки», – зазначив Іван Лукеря.

Також серед пріоритетних напрямів співпраці у рамках Меморандуму є:

  • удосконалення механізмів стимулювання інвестиційної та підприємницької діяльності на регіональному та місцевому рівнях в рамках реалізації державної регіональної політики;
  • посилення інституційної спроможності Агенцій регіонального розвитку шляхом надання консультативної підтримки.

Зазначимо, у Мінрегіоні оприлюднили Звіт про результати діяльності Агенцій регіонального розвитку у січні-вересні 2021 року. В документі проаналізовано стан їх матеріально-технічного, кадрового, фінансового забезпечення, а також основні результати роботи агенцій.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що завдання Мінрегіону на найближчі роки – забезпечити економічний “стрибок” на регіональному рівні.

Запис У Мінрегіоні підписали Меморандум щодо стимулювання підприємництва в регіонах вперше з'явився Мінрегіон.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS