Дослідники довели, що жирне молоко запобігає різним хворобам

26 листопада 2021 14:08:05    

Кілька десятиліть нам вселяли думку про те, що для здоров’я корисно тільки знежирене молоко. І ось тепер нові дослідження припускають, що повноцінний жирний напій з-під корови теж приносить чималу користь і запобігає різні хвороби.


Ніхто не буде сперечатися з тим, що цукор шкідливий для здоров’я, але що щодо жиру? Довго нас просили не захоплюватися молочними продуктами, включаючи власне жирне молоко, вершкове масло і сир. Стверджувалося, що активне вживання молочки може привести до серйозних проблем, включаючи інфаркти та інсульти. І ось два недавніх дослідження припустили, що жирне молоко в реальності захищає нас від цих проблем, знижуючи ризик розвитку гіпертонії або діабету другого типу.

Так все-таки, кому ж вірити? Причина того, що жирні продукти з молока оголосили шкідливими, полягає в утриманні так званого насиченого жиру. Наш організм потребує жиру для енергії, і для поглинання жиророзчинних нутрієнтів, включаючи вітаміни A D і E. але активне вживання насиченого жиру підвищує рівень так званого поганого холестерину, який закупорює артерії. А це призводить до інфарктів та інсультів.

Однак проведене в 2018 році дослідження за участю понад 135 000 жителів 21 країни, яке здійснили вчені з канадського університету Макмастера, показало зниження смертності від серцево-судинних захворювань у людей, який активно налягали на молочні продукти, в порівнянні з тими, хто цього не робив. Найбільший рівень захисту отримували якраз вживали максимум молочки. А у вересні цього року було опубліковано інше дослідження зі Швеції, теж показало, що чим більше жирних молочних продуктів їли люди, чим рідше вони стикалися з інфарктами та інсультами, а також з діабетом.

Цілком можливо, що позитивний ефект молочки пояснюється поєднанням корисних нутрієнтів. У молоці містяться білок і амінокислоти, необхідні організму для росту і відновлення, а також кальцій і вітамін B12. Він потрібен для кісток і здоров’я крові. Нарешті, в жирному молоці є калій, фосфор і йод, необхідні для адекватного функціонування щитовидної залози і метаболізму. Всі разом ці нутрієнти протистоять можливій шкоді від насичених жирів і переважують його, створюючи корисне навантаження для організму.

ukrhealth

Сообщение Дослідники довели, що жирне молоко запобігає різним хворобам появились сначала на Луганский радар.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS