Іван Лукеря: Цьогоріч в Україні було активізовано процес розбудови індустріальних парків

26 листопада 2021 15:37:02    

Цього року було зроблено великий крок на шляху до розбудови індустріальних парків в Україні, зокрема, ухвалено та підписано Президентом України базовий законопроєкт. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря під час відкритого діалогу на тему «Розвиток людського потенціалу і нова інфраструктура. Як створити умови для ефективного використання можливостей Одеського Регіону?».

«Цьогоріч в Україні було активізовано процес розбудови індустріальних парків. Зокрема, йдеться про зміни до ЗУ «Про індустріальні парки», що впроваджують фінансові та інфраструктурні стимули. Наразі очікується прийняття наступних законопроєктів, які передбачають низку фіскальних стимулів для інвесторів. А саме — звільнення від сплати ПДВ та ввізного мита на ввезення нового устаткування та сплати земельного податку тощо. Переконаний, що незабаром індустріальні парки стануть дієвим інструментом для залучення іноземних інвестицій», — зазначив Іван Лукеря.

Зазначимо, законопроєкти (№5688, №5689) передбачають такі фіскальні стимули:

  • звільнення від податку на прибуток резидентів ІП на 10 років за умови його реінвестування у розвиток інвестиційного проєкту;
  • звільнення від сплати ПДВ та ввізного мита на ввезення нового устаткування (обладнання) для власного використання;
  • встановлення пільг на податок на нерухомість на території ІП (за рішенням громади);
  • встановлення ставки земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності в розмірі меншому, ніж земельний податок (за рішенням громади);
  • звільнення від сплати земельного податку (за рішенням громади).

Протягом найближчих років Уряд планує побудувати інфраструктуру для 25-ти індустріальних парків.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, розбудова мережі розвиткових проєктів, що створюють додану вартість, сприятиме економічному зростанню регіонів.

Запис Іван Лукеря: Цьогоріч в Україні було активізовано процес розбудови індустріальних парків вперше з'явився Мінрегіон.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS