Учні та педагоги з Донеччини відвідали Косівщину та Маєток Святого Миколая (ФОТО)

30 листопада 2021 07:49:15    

28 листопада у рамках програми «Екологічними стежками рідної України», що реалізується за сприяння “Інформаційно-просвітницького центру «Екологічна варта»” Косівщину відвідали група школярів та педагогів з Донецької області.

Метою їхньої подорожі було ознайомлення з природними, історичними та культурними пам’ятками, виховання патріотизму, любові до рідного краю, формування активної позиції у збереженні довкілля, інформує “Галка” з посиланням на Національний природний парк “Гуцульщина”.

В рамках програми діти та вчителі відвідали Національний природний парк «Гуцульщина», де в супроводі працівників відділів еколого-освітньої роботи та рекреації здійснили подорож еколого-пізнавальною стежкою «До оглядового майданчика на г. Острий». Під час подорожі екскурсанти були ознайомлені з історією створення та діяльністю НПП «Гуцульщина», природним потенціалом, біорізноманіттям та етнокультурною спадщиною регіону. Сповна насолодившись красою оточуючої природи та набравшись енергії гір, гості відвідали ЕПЦ «Маєток Святого Миколая», де на власні очі побачили як живе карпатський Миколай і навіть зустрілись з ним.

“Гості покидали Косівщину переповнені емоціями, обіцяючи повернутись”, – йдеться у дописі.

The post Учні та педагоги з Донеччини відвідали Косівщину та Маєток Святого Миколая (ФОТО) appeared first on Galka.if.ua.

Читати далі »

Новини Івано-Франківськ Live

Новини Івано-Франківськ »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS